530 359 070
Strony WWW Łódź

dobre strony internetu

Nasze strony internetowe
/* kontakt popup */
Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie za darmo?X
Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych.

KAMPANIE SOCIAL MEDIA

W dzisiejszych czasach posiadanie profili na platformach Social Media, to najszybszy i najefektywniejszy (a także najbardziej efektowny) sposób, by przedstawić się szerszej grupie odbiorców. Odpowiednia strategia może sprawić, iż Państwa produkt/marka/firma będzie znacznie bardziej rozpoznowalna. Dlatego też przygotowaliśmy ofertę, dzięki której będziecie mogli mieć Państwo pewność, że Wasze Social Media są należycie prowadzone.

Firma na Facebooku

Dziś chyba każdy posiada konto na Facebooku. Potencjał tego portalu społecznościowego już dawno odkryli przedsiębiorcy i postanowili jak najlepiej go wykorzytać. Teraz czas na Ciebie! 

Fanpage daje wiele możliwości: przedewszystkim pozwala nawiązać w sposób naturalny więź z klientami oraz pomaga kreować wizerunek marki. Firma, która wychodzi naprzeciw swoim klientom, która tworzy dla nich wartościową, ekspercką treść, wzbudza i zdobywa zaufanie. 

Żeby obecność firmy na Facebooku przyniosła oczekiwane efekty, potrzebna jest indywidualna i dobrze przygotowana strategia marketingowa. Design Spektrum tworzy i wdraża kampanie Social Media, które się sprawdzają! Jeśli chcesz, by Twoja firma była postrzegana jako ekspercka, cieszyła się ogromną popularnością i generowała większą sprzedaż produktów i usług - zapraszamy do kontaktu!

Pakiety dotyczące prowadzenia kampanii w Social Media: 

 

Sprawdź dostępność domeny:
http://
Strona dla Łódzkiego developera:

Apartamenty Kresowa - Apartamenty przy ul. Kresowej to propozycja dla osób ceniących wysoki standard i nowoczesny design.

Ten kameralny budynek o nowoczesnej architekturze, położony w spokojnej okolicy niedaleko centrum, w sąsiedztwie parków i terenów zielonych, został zaprojektowany z myślą o jak największym komforcie mieszkańców, z dbałością o najmniejsze detale.

PHP+jQuery+Flash

Extrem Sklep
extreme.jpg

Sklep internetowy oferujący ubrania i akcesoria związane z jazdą na motocyklu, narciarstwem i jeździectwem.

PHP+Zend+jQuery

Strona dla dzieci:

Portal internetowy dla dzieci i rodziców którzy szukają bajek dla swoich najmłodszych.

Na stronie znajda Państwo przepięknie wykonane rysunki dla najmłodszych oraz bajki posegregowane na kategorie tematyczne.

Portal wykonany w 7 wersjach językowych, w tym w wersji japońskiej !

PHP+Zend+jQuery

Projektowanie stron internetowych Łódź.
Łódź ul.Narutowicza 51 tel. 535-427-488

Zobacz stronę w Google+