530 359 070
Strony WWW Łódź

dobre strony internetu

Nasze strony internetowe
/* kontakt popup */
Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie za darmo?X
Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych.

System zarządzania ofertami

 

Czym jest Ofertownik?

Ofertownik jest specjalnie przygotowana aplikacja webową która łaczy w sobie funkcjonalność katalogu produktów oraz systemu CRM . Przy pomocy oferto wnika użytkownik może dokonac zapytania, dodając do koszka interesujące go produkty z możliwościa dokonania uwag.

Wygenerowane zlecenie trafia do zespołu handlowców gdzie jest rozdzielane według indywidualnych potrzeb. Osoba odpowiedzialna za dane zapytanie może dokonac edycji zamówienia (dodać produkty, zmienić cenę itp.) Handlowiec jednym kliknieciem wysyła oferte na papierze firmowym w postaci pliku PDF.

Przygotowanie oferty w 5 min

Po weryfikacji pozycji z zapytania handlowiec w razie potrzeby ustala rabat, koryguję koszty przesyłki klika „wyslij”. Oferta zostaje wysłana do klienta. Szybkość odpowiedzi na zapytanie jest bardzo ważna w obecnych czasach, klient bardzo szybko się niecierpliwi szuka innego dostawcy.

Przy tworzeniu ofert handlowiec widzi w jednym miejscu m.in.:

  • Aktualne stany magazynowe
  • Cena zakupu
  • Cenę jaka widzi klient na stronie
  • Kody towarów u dostawcy
  • Kody wewnętrzne widoczne tylko dla klienta
 
 

Archiwum Zapytań

Każde zapytanie jak i wysłana oferta jest rejestrowana w bazie oferto wnika. Osoba nadzorująca ma możliwość przejrzenia wcześniejszych zamówień użytkownika.

Z myslą o branży gadżetów reklamowych

Nie od dziś wiaomo że mnogośc czynników wpływających na wycenę gadzetów reklamowych powoduje iż cieżko precyzyjnie wycenić zamowienie. Każde zamówienie staje się być wyją kotkowe (inna ilośc inny grawer itp.) Te wszystkie elementy obsługuję „ofertownik” sprawiając iż praca jest szybka i sprawna.

 
 

Podłącz swoich dostawców

Mozliwośc podłączenia czołowych dostawców gadzetów reklamowych z polski . Ofertownik obsługuje na dzień dzisiejszy 7 dostawców ( PF Concept, Macma, Axpol , MOB (Mid Ocean Brands), Inspirion, Maxim, EasyGifts), możliwośc podlaczenia dodatkowych modułów. Dodatkowo zastosowany system inteligentnego importu zdjęc do strony.

Sprawdź dostępność domeny:
http://
Najnowszy sklep internetowy:
Sklep z pomocami dla seniora

Sklep internetowy dla osób starszych.

Wszystkim którzy szukają sprzętu rehabilitacyjnego i sprzętu użytku codziennnego przystosowanego dla osób starszych polecamy zakupy w tym sklepie.

Przy tworzeniu sklepu postawiliśmy na czytelność i prostotę tak aby senior nie miał problemów z nawigacją po stronie.

Strona dla Łódzkiego developera:

Apartamenty Kresowa - Apartamenty przy ul. Kresowej to propozycja dla osób ceniących wysoki standard i nowoczesny design.

Ten kameralny budynek o nowoczesnej architekturze, położony w spokojnej okolicy niedaleko centrum, w sąsiedztwie parków i terenów zielonych, został zaprojektowany z myślą o jak największym komforcie mieszkańców, z dbałością o najmniejsze detale.

PHP+jQuery+Flash

Polecamy stronę:

Wydawnicza Park Łódź to nowoczesne rozwiązanie dla przedsiębiorców i firm, szukających lokali rozmaitego przeznaczenia. Architektura obiektu wraz z dużą powierzchnią parkingową przy każdym z lokali, pozwalają na dowolne zagospodarowanie terenu.

Przy niewielkiej aranżacji wnętrza, pomieszczenia mogą służyć jako sklepy, biura, salony sprzedaży, hurtownie lub magazyny.

PHP+jQuery+Flash

Projektowanie stron internetowych Łódź.
Łódź ul.Narutowicza 51 tel. 535-427-488

Zobacz stronę w Google+