530 359 070

pozycjonowanie
stron Łódź

Zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych.

Pozycja świadczy o firmie.

Pozycjonowanie to forma reklamy internetowej.

Pozycjonowanie zwiększa wydatnio ruch na stronie.

Pozycjonujemy strony zwracając baczną uwagę na merytoryczne treści.

Oferujemy usługę copywritingu na strony i pod pozycjonowanie stron.

Mamy najniższe w Łodzi ceny usługi pozycjonowania.

Strony WWW Łódź

dobre strony internetu

Nasze strony internetowe
/* kontakt popup */
Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie za darmo?X
Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych.

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO)

W Polsce, aż 96% użytkowników używa wyszukiwarki Google. Aby Państwa strona zajmowała wysokie miejsce w wynikach wyszukiwania, Design Spektrum oferuje i poleca usługę pozycjonowania audytu stron.

Pozycjonowanie dzielimy na następujące etapy:

1. Wybór fraz kluczowych

Najważniejszym w pozycjonowaniu SEO jest wybór odpowiednich fraz na które chcą Państwo pozycjonować swoją stronę. Najczęściej są to 2-3 wyrazowe zwroty typu "projektowanie stron" czy "tworzenie stron". Oczywiście muszą to być frazy, które internauci najczęściej wpisują do pola wyszukiwania. Posiadając wieloletnie doświadczenie, a także odpowiednie narzędzia, które pomagają w skutecznym pozycjonowaniu stron internetowych, możemy wyraźnie zwiększyć zasięg Państwa strony. Możemy również zaproponować Państwu najpopularniejsze frazy branżowe, które zapewnią duży ruch na stronie.

2. Optymalizacja kodu strony

Sztuka SEO to w pierwszej kolejności optymalizacja kodu strony i napisanie jej bezbłędnie (tzw. walidacja). To także odpowiednie skonstruowanie „metatagów” oraz oryginalny, dobry i wartościowy tekst na stronie. Strony pozycjonujemy zgodnie z wytycznymi wyszukiwarki Google, a więc dbamy przede wszystkim o merytoryczną i prawidłową treść na stronie. Nie stosujemy technik spamerskich, ukrytych treści, białych tekstów na białym tle i innych pseudo-metod.

3. Dbałość o dobre merytoryczne treści na stronie

Witryna powinna posiadać przede wszystkim wartościowy i merytoryczny tekst, który ułożony będzie w logiczny i czytelny sposób. Warto więc posiadać na stronie dużo tekstu zawierającego kluczowe frazy i rozwijać szczegółowo każdy temat branżowy. Wynikają z tego dwie istotne korzyści: potencjalny klient - internauta przebywa dłużej na Państwa stronie, oraz dodatkowo witryna zawiera wartościowy tekst ze słowami kluczowymi dla wyszukiwarki.

4. Właściwy proces pozycjonowania

Pozycjonowanie to proces wymagający systematyczności, skupienia i uwagi. Realne efekty mogą nadejść dopiero po kilku miesiącach, a zależy to od konkurencyjności frazy. Zabieg ten ma tę zaletę, że pozycjonując jakąś frazę, strona zaczyna pojawiać się w wynikach wyszukiwarki Google również przy frazach podobnych i synonimach (tzw. pozycjonowanie „long tail”).

Podsumowując. SEO strony polega na umiejętnym pozyskiwaniu linków, aby witryna wyświetlała się jak najwyżej w wynikach wyszukiwarki Google. Całość przypomina więc tradycyjną kampanię reklamową online.

W Design Spektrum pozycjonowanie przeprowadzamy i nadzorujemy bez użycia automatów pozycjonujących i zaśmiecających wirtualne środowisko. Dbamy o różnorodność linków, oryginalność wpisów do katalogów (zarówno tych płatnych, jak i darmowych) oraz jakości stron, z których linki te pochodzą. 

5. Rozliczenie z klientem

Naszą dewizą jest uczciwość. Realnie wyceniamy frazy, a nasze ceny są atrakcyjniejsze od tych, które najczęściej są oferowane wśród naszej konkurencji. Jedną z form rozliczenia z klientem jest miesięczna opłata, którą wnosi on w momencie, gdy fraza osiągnie pozycję w pierwszej dziesiątce wyszukiwarki Google. Gdy dana z fraz znajduje się poza pierwszą dziesiątką rankingu Google, opłata za pozycjonowanie w danym miesiącu nie jest uiszczana. Dlatego też nasz interes jest zbieżny z interesem klienta i staramy się osiągnąć jak najwyższe wyniki w pozycjonowanych frazach.

Efekty pozycjonowania

Pozycjonowanie to obecnie podstawa zaistnienia witryny WWW w internecie. Bez pozycjonowania strona najczęściej zajmuje niskie pozycje w rankingu i może być całkowicie niewidoczna dla wyszukiwarek.  Warto zaznaczyć, że statystyczny internauta odwiedza tylko pierwszą stronę z wynikami, jaką wyświetla Google dla danej frazy. Jeśli zatem w pierwszej dziesiątce wyników nie znajdzie tego, czego szuka, to najczęściej zmienia frazę a nie przechodzi do kolejnych stron Google.

Najlepsze wyniki pozycjonowania osiągają strony komercyjne lub sklepy internetowe. Po przeprowadzeniu operacji, wzrost odwiedzin tych strony jest nieporównywalnie większy w stosunku do wyników osiąganych przed jej wykonaniem.

Pozycjonowane przez Design Spektrum strony po 2-3 miesiącach notują dziesięciokrotny wzrost liczby odwiedzin !

Jeśli korzystają Państwo z usług pozycjonerskich innej firmy, a nie jesteście z nich zadowoleni, to serdecznie zapraszamy do nas - przeprowadzimy pozycjonowanie skuteczniej i w przystępniejszych cenach.

Dokładne i szczegółowe informacje w zakresie pozycjonowania stron internetowych mogą otrzymac Państwo kontaktując się mailowo:

pozycjonowanie@designspektrum.pl

lub pod numerem telefonu: 535 427 488

Sprawdź dostępność domeny:
http://
Polecamy stronę:

Wydawnicza Park Łódź to nowoczesne rozwiązanie dla przedsiębiorców i firm, szukających lokali rozmaitego przeznaczenia. Architektura obiektu wraz z dużą powierzchnią parkingową przy każdym z lokali, pozwalają na dowolne zagospodarowanie terenu.

Przy niewielkiej aranżacji wnętrza, pomieszczenia mogą służyć jako sklepy, biura, salony sprzedaży, hurtownie lub magazyny.

PHP+jQuery+Flash

Strona Urzędu Marszałkowskiego
investin

Regionalne centrum obsługi inwestora i eksportera w Łodzi.

PHP+Zend+jQuery

Strona poświęcona ekskluzywnym kosmetykom dla kobiet
imubi

Strona WWW producenta ekskluzywnych kosmetyków dla kobiet.

Przepięknie wykonane zdjęcia produktów zachęcają do kupienia kosmetyku na prezent.

PHP+CMS+JS

Projektowanie stron internetowych Łódź.
Łódź ul.Narutowicza 51 tel. 535-427-488

Zobacz stronę w Google+