530 359 070
Strony WWW Łódź

dobre strony internetu

Nasze strony internetowe
/* kontakt popup */
Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie za darmo?X
Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych.

 Serwis stron www

SERWIS STRON WWW – NAPRAWA, AKTULAIZACJA, OPTYMALIZACJA

Czas na zmiany!

Twoja witryna zbyt wolno się ładuje? Szata graficzna się zdezaktualizowała, a treści wymagają odświeżenia? To znak, że czas na zmiany! Pewnie zastanawiasz się, kiedy i jak je wprowadzić? Nie masz pracowników, którzy mogliby zająć się administracją strony. Sam jesteś zajęty prowadzeniem firmy, a z wykonawcą kontakt się urwał...

Stara strona – nowa jakość

Z myślą o osobach takich jak Ty, zapracowanych przedsiębiorcach, wdrożyliśmy specjalną ofertę serwisu stron www. Jeśli potrzebujesz:

 • naprawy strony internetowej – zajmiemy się usunięciem wirusów, bugga, „chińskich znaczków”, naprawiamy uszkodzony kod strony oraz niedziałające funkcjonalności;
 • modernizacji i aktualizacji strony – pomożemy zmienić jej wygląd, wprowadzić nowe treści i funkcjonalności. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, możesz skorzystać z porady naszego Project Managera. On podpowie Ci, jak zwiększyć atrakcyjność strony oraz poprawić komfort jej obsługi.
 • dodania nowych podstron, formularzy kontaktowych, opcji chatu oraz innych funkcjonalności;
 • zabezpieczenia strony przed włamaniem;
 • wykonania kopii zapasowej swojej strony oraz bazy danych

- skontaktuj się z Design Spektrum!

Profesjonalna opieka nad stronami www, WordPressem i Shopify!

Z przyjemnością podejmiemy się kompleksowego outsourcingu stron internetowych wykonanych na autorskich CMS-ach, Shopify oraz na WordPressie. Powierzając nam opiekę nad stroną internetową, masz pewność, że naprawa będzie dokonywana w trybie natychmiastowym. Wszystkie potrzebne zmiany i optymalizacje będą wprowadzane równie szybko, a stały monitoring witryny pozwoli znacznie ograniczyć problemy związane z włamaniami czy awariami witryny.

Firmy internetowe Cię osaczyły?

Codziennie odbierasz telefony od różnych firm internetowych i nie wiesz, co masz im powiedzieć? Nie pamiętasz, gdzie zamówiłeś daną usługę? Kiedy mija termin płatności, ani czy to jest na pewno ta firma? Przez to czujesz się osaczony i zdezorientowany. Stajesz się łatwym celem dla oszustów. Ale już nie musisz sam borykać się z tymi problemami! Powierz Design Spektrum opiekę nad wszelkimi sprawami związanymi z Twoją stroną. Zadzwoń, jeśli:

 • Twoja witryna została zablokowana przez Google lub hosting;
 • chcesz ją przenieść na inny hosting, a domenę do innego resejlera;
 • jesteś zmuszony dochodzić swoich praw w sądzie domen;
 • chcesz ustalić, z jakimi firmami internetowymi współpracujesz;
 • potrzebujesz zaufanego partnera, który dopilnuje, aby wszystkie rachunki związane z witryną (np. opłaty za hosting, domenę, certyfikat) zostały uregulowane w terminie i nie dopuści do wygaśnięcia domeny.

Ponadto nasza znajomość rynku, wiedza i doświadczenie uchronią Cię przed próbami wyłudzenia. Zweryfikujemy każdą wiadomość ponaglającą do opłacenia faktury. Ostrzeżemy Cię przed naciągaczami oferującymi nieuczciwe pozycjonowanie, domagającymi się opłaty za usługę, której nie świadczą (np. zapłacenia za domenę o podobnym rozszerzeniu do Twojej). Podejmując współpracę z naszą agencją, wreszcie poczujesz się bezpiecznie. Będziesz miał pewność, że wszystko jest pod kontrolą.

Masz problemy z pocztą?

Grupą problemów, które najczęściej spędzają sen z powiek przedsiębiorcom, są problemy z mailami. Jeśli zauważysz, że nie dochodzą do Ciebie maile, nie możesz ich wysłać, albo podejrzewasz, że Twój mail znajduje się na liście spamowej – wezwij na pomoc Design Spektrum! Rozwiążemy każdy problem związany ze skrzynką mailową, a Ty znów będziesz mógł bezpiecznie korespondować za pomocą poczty.

Sprawdź, kto odwiedza Twoją stronę!

Oferta Design Spektrum wyróżnia się na tle konkurencji usługą monitorowania strony. W jej ramach sprawdzamy:

 • Czy witryny naszych klientów realizują założone cele?
 • Które podstrony przyciągają zainteresowanych?
 • Ile osób i w jakim czasie wchodzi na Twoją witrynę?
 • Jak długo ludzie spędzają na niej czas?
 • Czy goście wracają na Twoją witrynę?
 • i najważniejsze: kto odwiedza stronę? Czy Twoja oferta trafia do odpowiedniej grupy targetowej?

Sprawdź, czy Twoja strona spełnia postawione przed nią zadania?

Zastanawiasz się, jak można zweryfikować, czy Twoja witryna spełnia postawione jej cele? Wystarczy wykonać test A/B! Ta metoda polega na porównaniu dwóch wersji strony internetowej (albo jej elementu). Badanie służy określeniu, która opcja generuje większą konwersję.

W ramach testu A/B przygotujemy dwie różne wersje pewnego elementu witryny, np. przycisku call to action (- wykonamy button w dwóch różnych kolorach albo zamieścimy na nim dwa inne napisy). To pozwoli nam określić, która opcja wywołuje więcej reakcji. Dzięki temu będziemy mogli bardziej dostosować witrynę do preferencji naszej grupy docelowej.

Z przeprowadzanych analiz funkcjonowania strony, co miesiąc wystawiamy dokładny, przejrzyście opisany raport z funkcjonowania strony. Pozwala on precyzyjnie określić, co należy zmienić na stronie oraz czego oczekują ludzie od danej oferty.

Opieka nad stroną internetową - w pakiecie taniej!

Dla osób, które chcą mieć pewność, że ich strona jest całkowicie bezpieczna i stale pod opieką specjalistów, proponujemy skorzystać z jednej z opcji abonamentowych. Wybierając jeden z oferowanych pakietów, zapewniasz sobie stałą opiekę nad stroną w bardzo korzystnej cenie. Przewidujemy także doraźną pomoc. W takim przypadku wycena odbywa się indywidualnie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń do nas!

Sprawdź dostępność domeny:
http://
Strona poświęcona ekskluzywnym kosmetykom dla kobiet
imubi

Strona WWW producenta ekskluzywnych kosmetyków dla kobiet.

Przepięknie wykonane zdjęcia produktów zachęcają do kupienia kosmetyku na prezent.

PHP+CMS+JS

Sklep kolonialny z Łodzi
kimvita

Sklep kolonialny z Łodzi. W ofercie szeroki wybór kawy i herbaty z całego świata.

PHP+CMS+jQuery

Najnowsza strona firmowa:
Eksluzywna odzież Łódź

Strona producenta modnej odzieży damskiej - ANDIAMO Łódź.

Profesjonalnie wykonane zdjęcia, przykuwają uwagę odwiedzającego stronę.

Mamy nadzieję, że eksluzywny i stonowany design strony zatrzyma odwiedzającego na dłużej.

Projektowanie stron internetowych Łódź.
Łódź ul.Narutowicza 51 tel. 535-427-488

Zobacz stronę w Google+