530 359 070

pozycjonowanie
stron Łódź

Zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych.

Pozycja świadczy o firmie.

Pozycjonowanie to forma reklamy internetowej.

Pozycjonowanie zwiększa wydatnio ruch na stronie.

Pozycjonujemy strony zwracając baczną uwagę na merytoryczne treści.

Oferujemy usługę copywritingu na strony i pod pozycjonowanie stron.

Mamy najniższe w Łodzi ceny usługi pozycjonowania.

Strony WWW Łódź

dobre strony internetu

Nasze strony internetowe
/* kontakt popup */
Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie za darmo?X
Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych.

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO)

W Polsce, aż 96% użytkowników używa wyszukiwarki Google. Aby Państwa strona zajmowała wysokie miejsce w wynikach wyszukiwania, Design Spektrum oferuje i poleca usługę pozycjonowania audytu stron.

Pozycjonowanie dzielimy na następujące etapy:

1. Wybór fraz kluczowych

Najważniejszym w pozycjonowaniu SEO jest wybór odpowiednich fraz na które chcą Państwo pozycjonować swoją stronę. Najczęściej są to 2-3 wyrazowe zwroty typu "projektowanie stron" czy "tworzenie stron". Oczywiście muszą to być frazy, które internauci najczęściej wpisują do pola wyszukiwania. Posiadając wieloletnie doświadczenie, a także odpowiednie narzędzia, które pomagają w skutecznym pozycjonowaniu stron internetowych, możemy wyraźnie zwiększyć zasięg Państwa strony. Możemy również zaproponować Państwu najpopularniejsze frazy branżowe, które zapewnią duży ruch na stronie.

2. Optymalizacja kodu strony

Sztuka SEO to w pierwszej kolejności optymalizacja kodu strony i napisanie jej bezbłędnie (tzw. walidacja). To także odpowiednie skonstruowanie „metatagów” oraz oryginalny, dobry i wartościowy tekst na stronie. Strony pozycjonujemy zgodnie z wytycznymi wyszukiwarki Google, a więc dbamy przede wszystkim o merytoryczną i prawidłową treść na stronie. Nie stosujemy technik spamerskich, ukrytych treści, białych tekstów na białym tle i innych pseudo-metod.

3. Dbałość o dobre merytoryczne treści na stronie

Witryna powinna posiadać przede wszystkim wartościowy i merytoryczny tekst, który ułożony będzie w logiczny i czytelny sposób. Warto więc posiadać na stronie dużo tekstu zawierającego kluczowe frazy i rozwijać szczegółowo każdy temat branżowy. Wynikają z tego dwie istotne korzyści: potencjalny klient - internauta przebywa dłużej na Państwa stronie, oraz dodatkowo witryna zawiera wartościowy tekst ze słowami kluczowymi dla wyszukiwarki.

4. Właściwy proces pozycjonowania

Pozycjonowanie to proces wymagający systematyczności, skupienia i uwagi. Realne efekty mogą nadejść dopiero po kilku miesiącach, a zależy to od konkurencyjności frazy. Zabieg ten ma tę zaletę, że pozycjonując jakąś frazę, strona zaczyna pojawiać się w wynikach wyszukiwarki Google również przy frazach podobnych i synonimach (tzw. pozycjonowanie „long tail”).

Podsumowując. SEO strony polega na umiejętnym pozyskiwaniu linków, aby witryna wyświetlała się jak najwyżej w wynikach wyszukiwarki Google. Całość przypomina więc tradycyjną kampanię reklamową online.

W Design Spektrum pozycjonowanie przeprowadzamy i nadzorujemy bez użycia automatów pozycjonujących i zaśmiecających wirtualne środowisko. Dbamy o różnorodność linków, oryginalność wpisów do katalogów (zarówno tych płatnych, jak i darmowych) oraz jakości stron, z których linki te pochodzą. 

5. Rozliczenie z klientem

Naszą dewizą jest uczciwość. Realnie wyceniamy frazy, a nasze ceny są atrakcyjniejsze od tych, które najczęściej są oferowane wśród naszej konkurencji. Jedną z form rozliczenia z klientem jest miesięczna opłata, którą wnosi on w momencie, gdy fraza osiągnie pozycję w pierwszej dziesiątce wyszukiwarki Google. Gdy dana z fraz znajduje się poza pierwszą dziesiątką rankingu Google, opłata za pozycjonowanie w danym miesiącu nie jest uiszczana. Dlatego też nasz interes jest zbieżny z interesem klienta i staramy się osiągnąć jak najwyższe wyniki w pozycjonowanych frazach.

Efekty pozycjonowania

Pozycjonowanie to obecnie podstawa zaistnienia witryny WWW w internecie. Bez pozycjonowania strona najczęściej zajmuje niskie pozycje w rankingu i może być całkowicie niewidoczna dla wyszukiwarek.  Warto zaznaczyć, że statystyczny internauta odwiedza tylko pierwszą stronę z wynikami, jaką wyświetla Google dla danej frazy. Jeśli zatem w pierwszej dziesiątce wyników nie znajdzie tego, czego szuka, to najczęściej zmienia frazę a nie przechodzi do kolejnych stron Google.

Najlepsze wyniki pozycjonowania osiągają strony komercyjne lub sklepy internetowe. Po przeprowadzeniu operacji, wzrost odwiedzin tych strony jest nieporównywalnie większy w stosunku do wyników osiąganych przed jej wykonaniem.

Pozycjonowane przez Design Spektrum strony po 2-3 miesiącach notują dziesięciokrotny wzrost liczby odwiedzin !

Jeśli korzystają Państwo z usług pozycjonerskich innej firmy, a nie jesteście z nich zadowoleni, to serdecznie zapraszamy do nas - przeprowadzimy pozycjonowanie skuteczniej i w przystępniejszych cenach.

Dokładne i szczegółowe informacje w zakresie pozycjonowania stron internetowych mogą otrzymac Państwo kontaktując się mailowo:

pozycjonowanie@designspektrum.pl

lub pod numerem telefonu: 535 427 488

Sprawdź dostępność domeny:
http://
Extrem Sklep
extreme.jpg

Sklep internetowy oferujący ubrania i akcesoria związane z jazdą na motocyklu, narciarstwem i jeździectwem.

PHP+Zend+jQuery

Najnowszy sklep internetowy:
Strona sklepu internetowego

Zapraszamy do odwiedzin naszego najnowszego sklepu internetowego wykonanego dla firmy COOLTOWE KLOCKI.

Jest to sklep internetowy w którym mogą Państwo dokonać zakupów klocków LEGO.

Sklep posiada szeroką ofertę produktów pokazanych w ładny i przejżysty sposób.

Zakupów w sklepie można dokonać bezpośrednio za pomocą płątnmości online.

Strona poświęcona ekskluzywnym kosmetykom dla kobiet
imubi

Strona WWW producenta ekskluzywnych kosmetyków dla kobiet.

Przepięknie wykonane zdjęcia produktów zachęcają do kupienia kosmetyku na prezent.

PHP+CMS+JS

Projektowanie stron internetowych Łódź.
Łódź ul.Narutowicza 51 tel. 535-427-488

Zobacz stronę w Google+