...dobre strony internetu...

Strony WWW Łódź
535 427 488
wyceń stronę internetową

Wyceń stronę internetową

wyceń sklep internetowy

Wyceń sklep internetowy

wyceń pozycjonowanie

Wyceń pozycjonowanie

przetestuj demo sklep przetestuj demo sklep
timer-cheer timer-cheer_text

Program księgowo-magazynowy

Comarch ERP Optima to modułowy program magazynowo-księgowy, którego adresatami są mikro, małe i średnie firmy (niezależnie czy korzysta z usług biur rachunkowych czy też sama prowadzi swoją księgowość). Obecnie wykorzystuje go ponad 50 tysięcy przedsiębiorstw w Polsce, a liczba ta rośnie każdego dnia.

Program obejmuje różne sfery działalności firmy, a moduły działają w sposób zintegrowany - pracują na jednej bazie danych. Główną zaletą Comarch ERP Optima to jego funkcjonalność, prosta obsługa i przejrzystość działania. Dobierzemy odpowiednie moduły które przyśpieszą prace w firmie oraz zapewnią zgodność z aktualnie obowiązującym prawem podatkowym.

Comarch erp optima
Wystawianie faktur i paragonów

Wystawianie faktur i paragonów

Możliwość szybkiego wystawiania faktur, paragonów

Monitorowanie rozliczeń z dłużnikami i wierzycielami

Monitorowanie rozliczeń z dłużnikami i wierzycielami

Możliwość importu przelewów i rozliczania dokumentów

Integracja ze sklepem internetowym

Integracja ze sklepem internetowym

Możliwość pobierania informacji o towarach, zamówieniach

Księga przychodów i rozchodów

Księga przychodów i rozchodów

Elektoniczne zestawienie przychodów, środków trwałych, rozchodów

Wysyłanie jpk vat7 vat ue

Wysyłanie - JPK, VAT7, VAT UE

Szybka możliwość wysyłki wymaganych dokumentów do Urzędu Skarbowego

Cennik programu księgowo-magazynowego

PROGRAM KSIĘGOWO-MAGAZYNOWY

pakiet comarch erp optima start mikro firma comarch erp optima start mała firma comarch erp optima start firma
inwestycja 180 350 1200
Prowadzenie rejestru usług i kontrahentów Oferta dostępna Oferta dostępna Oferta dostępna
Wystawianie faktur sprzedażowych i zakupowych Oferta dostępna Oferta dostępna Oferta dostępna
Sprzedaż / zakup ze standardowymi formami płatności (gotówka, przelew, kompensata), jak również zdefiniowanymi przez Użytkownika programu Oferta dostępna Oferta dostępna Oferta dostępna
Wprowadzanie wyciągów bankowych dzięki bankowości elektronicznej Oferta dostępna Oferta dostępna Oferta dostępna
Monitorowanie rozliczeń z dłużnikami i wierzycielami Oferta dostępna Oferta dostępna Oferta dostępna
Generowanie plików JPK_VAT, JPK_FA, JPK_WB Oferta dostępna Oferta dostępna Oferta dostępna
Możliwość sporządzania deklaracji podatkowych i wysyłki e-Deklaracji Oferta niedostępna Oferta dostępna Oferta niedostępna
Współpraca z Krajowym Rejestrem Długów w w celu weryfikacji wiarygodności kontrahentów Oferta niedostępna Oferta niedostępna Oferta dostępna
Współpraca z czytnikami kodów kreskowych, kolektorami danych, drukarkami etykiet Oferta niedostępna Oferta niedostępna Oferta dostępna
Harmonogramowanie zadań i rejestracja wykonanych czynności (opiekun zadania, termin realizacji zadania, priorytet, procent wykonania zadania, itd.) Oferta niedostępna Oferta niedostępna Oferta dostępna
Faktury cykliczne - automatyczne generowanie wielu faktur dla wielu podmiotów Oferta niedostępna Oferta niedostępna Oferta dostępna
Prowadzenie ewidencji przebiegu pojazdów Oferta niedostępna Oferta dostępna Oferta niedostępna
Ewidencja wynagrodzeń Oferta niedostępna Oferta dostępna Oferta niedostępna
Prowadzenie zapisów KPiR oraz Rejestów VAT oraz ewidencji dodatkowej Oferta niedostępna Oferta dostępna Oferta niedostępna
Obsługa firmowej poczty elektronicznej, terminarz, oferty handlowe Oferta niedostępna Oferta niedostępna Oferta dostępna
WYBIERAM WYBIERAM WYBIERAM

Jesteś zainteresowany wdrożeniem usługi? Skontaktuj się!

 • Dobierzemy i skonfigurujemy twój system informatyczny
 • Przeszkolimy w zakresie użytkowania
 • Zaimportujemy dane z obecnego systemu (inny program księgowy, excel)

Sam prowadzisz księgowość?

to otrzymasz:

 • Wystawianie faktur, paragonów
 • Rejestr Vat
 • Księga przychodów i rozchodów
 • Wysyłanie dokumentów do US - Vat 7, Vat UE, JPK
 • Terminarz płatności - przychodów i kosztów

Korzystarz z biura księgowego?

dlaczego warto:

 • Wystawianie faktur i paragonów
 • Export zestawienia dokumentów do biura rachunkowego
 • Kontrola płatności za FV i Paragony
 • Design Spektrum jest partnerem Comarch w Łodzi i dzięki temu możemy Państwu zaproponować integrację sklepów internetowych do programu magazynowego Comarch ERP Optima. Aby przybliżyć działanie modułów oraz przekonać Państwa o wielu zaletach wynikających z zastosowania rozwiązań Comarch postaramy się, jako Comarch Partner Łódź, zaprezentować ten nowoczesny i wygodny dla klienta produkt. Zobacz więcej sklep internetowy z Comarch Erp Optima

Moduły - aplikacje Comarch ERP Optima

Zestawienie wszystkich dostępnych modułów w ramach Aplikacji Comarch Erp Optima

Comarch ERP Optima to program magazynowy składający się z pakietu modułów, które tworzą lub wspomagają działalność w małych i średnich przedsiębiorstwach z każdej branży. Moduły te pracują na jednej bazie danych, co powoduje, że są ze sobą zintegrowane. Każdy z modułów obsługuje inny obszar działalności, a podstawową aplikacją jest moduł Kasa/Bank, która na bieżąco monitoruje przepływ finansów w firmie. O tym, które z pozostałych modułów programu magazynowego będą wykorzystane do obsługi Państwa sklepu lub firmy decydują wyłącznie potrzeby konkretnego klienta. To faktyczna identyfikacja potrzeb klienta determinuje, które funkcjonalności Comarch ERP Optima będą wykorzystane. Ponadto w każdej chwili można aplikację rozszerzać o kolejne moduły - oczywiście w ramach potrzeb.

 • Kasa/Bank

  To podstawowy moduł programu magazynowego obrazujący bieżącą sytuację finansową firmy. Dzięki tej aplikacji można sprawdzić rzeczywiste źródła dochodu w firmie, mieć autentyczny, prowadzony na bieżąco raport wszelkich zobowiązań, należności i kosztów ponoszonych z tytułu prowadzenia działalności. Ponieważ dane zawarte w tym module są bardzo dokładne i precyzyjne, otrzymujemy także doskonałą analizę i prognozę przepływu środków pieniężnych. Dzięki Comarch OPTIMA Kasa/Bank otrzymujemy szybką i niezawodną informację o rzeczywistej kondycji finansowej firmy.
 • Faktury

  Integracja z programem magazynowym i Modułem Faktury daje użytkownikowi przydatne narzędzie przy prowadzeniu dowolnej działalności gospodarczej, zarówno posiadających osobowość prawną, jak i dla osób fizycznych. Dzięki tej aplikacji można wystawiać dowolne faktury sprzedaży, zakupu, a także faktury korygujące, zaliczkowe, pro-forma oraz zwykłe paragony.
 • Handel

  Aby usprawnić pracę i podnieść efektywność przedsiębiorstwa dodano moduł Comarch OPTIMA Handel. Jest on wsparciem dla modułu fakturowania i niezwykle pomocny przy obsłudze magazynu. Dzięki automatyzacji przy tworzeniu dokumentów handlowo-magazynowych firma zyskuje cenny czas na sprawy kluczowe do jej rozwoju.
 • Detal

  Ta aplikacja powstała głównie z myślą o usprawnieniu sprzedaży detalicznej poprzez uproszczenie pracy sprzedawców. Jej główną zaletą jest prosty w obsłudze, czytelny interfejs oraz możliwość współpracy z ekranami dotykowymi, co na pewno usprawni sprzedaż w każdym sklepie.
 • Serwis

  Ten moduł programu magazynowego Comarch zaprojektowano dla firm, które prowadzą działalność serwisową. Pozwala on na rejestrowanie urządzeń serwisowych, prowadzenie harmonogramu zadań, automatyzację fakturowania i obsługę zleceń firm serwisowych.
 • Księga Podatkowa

  To moduł służący do prowadzenia uproszczonej księgowości firmowej w oparciu o księgę przychodów i rozchodów, korzystającej z podatku ryczałtowego. Dzięki automatycznej aktualizacji możemy być pewni, że moduł działa z uwzględnieniem aktualnych przepisów Prawa Podatkowego.
 • Księga Handlowa

  Moduł ten pozwala na prowadzenie pełnej księgowości przedsiębiorstwa w oparciu o Ustawę o Rachunkowości. W połączeniu z innymi modułami usprawnia on znacznie całą księgowość firmy poprzez automatyzację procesu, a ponadto ewidencjonuje podatek VAT, jak również za pomocą Comarch OPTIMA Księga Handlowa możemy przesyłać elektroniczne deklaracje i korzystać z wydruków.
 • Kadry i Płace

  Dział kadrowo-płacowy zamknięty w jednym module programu magazynowego Comarch OPTIMA Kadry i Płace. Aplikacja ta współpracuje z programem Płatnik i na bieżąco aktualizuje bazę przepisów, które obowiązują w danym okresie. Moduł daje możliwość prowadzenia pełnej obsługi kadrowo-płacowej. Poza współpracą z Płatnikiem ma on możliwość naliczania i drukowania różnych deklaracji podatkowych, rozlicza składki ZUS, zapewnia obsługę listy płac, a także pozwala na przesyłanie elektronicznych deklaracji do urzędów skarbowych.
 • Środki Trwałe

  Przydatny moduł do prowadzenia ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych. Za pomocą tego modułu można zautomatyzować księgowanie odpisów z tytułu amortyzacji, czy rejestrować historię środka trwałego. Można także tworzyć plany amortyzacji środków trwałych. Bardzo przydatny element programu magazynowego.
 • CRM

  Ten moduł to prawdziwe centrum dowodzenia w firmie i jej kontaktach z klientami. Za pomocą Comarch OPTIMA CRM można wprowadzać zadania dla pracowników i rejestrować komunikację z klientami. Dzięki CRM wiadomo kto i co ma zrobić, ponieważ moduł daje możliwość wprowadzenia zadania głównego i powiązanych z nim zadań szczegółowych i indywidualnych. Znacznym ułatwieniem dla firmy jest tutaj również możliwość wystawianie faktur cyklicznych.
 • Obieg Dokumentów

  Zintegrowanie programu magazynowego opcja Obieg Dokumentów pozawala nam na archiwizowanie, gromadzenie i zarządzanie różnymi dokumentami w firmie. Mogą to być skany, obrazy, zdjęcia, czy pliki pakietu MS Office. To swoista baza danych dokumentów, w której swobodnie można wyszukać interesujące nas dokumenty oraz dowolnie zdefiniować przebieg obiegu dokumentów w przedsiębiorstwie w zależności od zindywidualizowanych potrzeb firmy.
 • Analizy Business Intelligence

  Aby prawidłowo zarządzać przedsiębiorstwem, trzeba bardzo dobrze wiedzieć co się w nim dzieje. Decyzje muszą być trafne i precyzyjne. Aby mogły takie być moduł Analizy Business Intelligence daje możliwość dostępu do prawie 100 najpotrzebniejszych raportów o działalności całej firmy. Ponadto umożliwia błyskawiczne stworzenie dowolnej analizy na podstawie gromadzonych w systemie danych, które przedstawione są w postaci wykresów i tabel. Zastosowana technologia in-memory pozwala na dowolne modyfikowanie danych bez konieczności ciągłego odświeżania.
 • Pulpit Menadżera

  TPrawdziwy skarb dla każdego szefa - Comarch OPTIMA Pulpit Menadżera to narzędzie zapewniające: dostęp do informacji o firmie poprzez sieć internetową, ciągły podgląd informacji o przychodach, kosztach, rozliczeniach czy podatkach, gotowe analizy i raporty o obrotach, zobowiązaniach i należnościach. Moduł zapewnia bezpieczeństwo prezentowanych informacji z urządzeń mobilnych, takich jak smartphone czy tablet i dlatego menadżerowie uzyskują bezpieczny dostęp do raportów i analiz z każdego miejsca i o każdej porze.

Może również Cięzainteresować

 • PROJEKTOWANIE STRON WWW

  Tworzenie stron internetowych wizytówki, katalogi produktów, sklepy internetowe

  więcej
 • POZYCJONOWANIE GOOGLE

  Zapewnij wysoką pozycję w wyszukiwarce Google, wybierz pozycjonowanie strony internetowej

  więcej
 • SERWIS STRON

  Opieka nad stronami internetowymi, kopie zapasowe, aktualizacja

  więcej
jak dojechać zadzwoń