530 359 070
Strony WWW Łódź

dobre strony internetu

Nasze strony internetowe
/* kontakt popup */
Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie za darmo?X
Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych.

Mobilne strony www

Mając na uwadze popularność urządzeń mobilnych, nie trudno było przewidzieć, iż Google również zainteresuje się wersjami mobilnymi stron www. Od kwietnia 2015 roku posiadanie wersji mobilnej strony internetowej stanie się czynnikiem rankingowym w wynikach wyszukiwnia.

Co to oznacza?

Oznacza to, że szukając konkretnych zapytań, Google nie tylko wyświetli wyniki trafne z punktu widzenia danego zapytania, ale również weźmie pod uwagę te wyniki, które są optymalne dla danego urządzenia, z którego użytkownik akurat korzysta. Ma to niewątpliwy wpływ na pozycję witryny w wynikach wyszukiwania Google i zmienia nieco zasady pozycjonowania stron, ponieważ posiadanie mobilnej strony www będzie jednym z kluczowych czynników decydujących o uzyskanych wynikach.

Jakie cechy posiada strona mobilna?

Google wyróżniło kilka podstawowych cech, na podstawie których wyszukiwarka oceni, czy dana strona jest mobilna, czy nie. Cechy te to:

  • korzystanie wyłącznie z oprogramowania wspieranego przez urządzenia mobilne (np. technologia Flash nie jest wsperana przez urządzenia mobilne i strona zbudowana z elementami flash będzie uznana za nieprawidłową),
  • odpowiedni rozmiar czcionki - urządzenie mobilne ma wyświetlać na tyle dużą czcionkę, by użytkownik nie musiał skalować strony,
  • rozmiar treści na stronie jest dobrany w taki sposób, by mieściła się ona całkowicie na wyświetlaczu urządzenia, a użytkownik nie był zmuszony do przewijania treści w poziomie lub do powiększania strony,
  • odpowiednie rozmieszczenie linków na stronie - linki nie mogą znajdować się zbyt blisko siebie i w taki sposób, by nie stanowiły trudności dla użytkownika, który chce z nich skorzystać.

Powyższe warunki muszą być bezwzględnie spełnione, by Google wyświetliło strony w wynikach mobilnych. W przeciwnym wypadku nie zostanie spełniony jeden z dwóch elementów mających wpływ na ranking strony, a to oznacza straty dla posiadacza witryny.
Dlatego, jeśli posiadasz stronę www pamietaj, że od teraz informacje z aplikacji (mobilna wersja strony zainstalowana na urządzeniu przenośnym) też będą ważnym czynnikiem w rankingu wyszukiwania Google.

Chcesz się przekonać czy Twoja strona spełnia wymagania Google w zakresie wyświetleń na urzadzeniach mobilnych? Możesz skorzystać z USŁUGI TESTOWANIA WERSJI MOBILNYCH STRON.

Jeżeli jesteś zainteresowany posiadaniem wersji mobilnej strony, zapraszamy do współpracy z Design Spektrum, gdzie przygotujemy twoją mobilną wersję strony internetowej. WIęcej informacji pod numerem telefonu 535 427 488 oraz za pośrednictwem poczty internetowej pod adresem info@designspektrum.pl

Sprawdź dostępność domeny:
http://
Extrem Sklep
extreme.jpg

Sklep internetowy oferujący ubrania i akcesoria związane z jazdą na motocyklu, narciarstwem i jeździectwem.

PHP+Zend+jQuery

Sklep z odzieżą i zabawkam dla dzieci
nikoland

Sklep internetowy posiadający w swej ofercie ubranka i zabawki dla dzieci, z bohaterami Disney'a.

PHP+ZEND+jQuery

Polecamy stronę:

Wydawnicza Park Łódź to nowoczesne rozwiązanie dla przedsiębiorców i firm, szukających lokali rozmaitego przeznaczenia. Architektura obiektu wraz z dużą powierzchnią parkingową przy każdym z lokali, pozwalają na dowolne zagospodarowanie terenu.

Przy niewielkiej aranżacji wnętrza, pomieszczenia mogą służyć jako sklepy, biura, salony sprzedaży, hurtownie lub magazyny.

PHP+jQuery+Flash

Projektowanie stron internetowych Łódź.
Łódź ul.Narutowicza 51 tel. 535-427-488

Zobacz stronę w Google+